Aktualności

Rajd Rowerowy "TRASĄ ROWEROWĄ ZIEMI JÓZEFOWSKIEJ NA ROZTOCZU" 25.09.2022 r.

        Rajd rowerowy Trasą rowerową Ziemi Józefowskiej na Roztoczu jest jednodniową imprezą rowerową turystyki kwalifikowanej o charakterze turystyczno-krajoznawczym.

      Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania dystans ok. 40 km. Blisko połowa trasy przebiega drogami terenowymi dlatego też zaleca się rower typu MTB, trekking lub gravel. Na rajd organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które czują się na siłach pokonać wyzwania trasy.

        Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze” z siedzibą w Zamościu przy ul. Peowiaków 92. Wykonawcą rajdu jest Stowarzyszenie Józefowska Kawaleria Rowerowa z siedzibę w Józefowie  przy ul. T. Kościuszki 37.

    Regulamin Rajdu dostępny jest na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD „Nasze Roztocze” www.lgdnaszeroztocze.pl i Stowarzyszenia Józefowska Kawaleria Rowerowa www.jkr.org.pl (tutaj).

        Szczegółowe informacje o rajdzie można uzyskać pod numerem telefonu 510 203 858 w godzinach pracy Biura LGD, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

 

                    Mapa trasy rowerowej (tutaj).

                                                                                                              Zapraszamy!

 

<< Wróć do poprzedniej strony